Missing Classmates

The list below contains those classmates where we don't have a street address OR an e-mail address.
If you're on the list below - just register for the site and add an address to your profile.

If you know where these Classmates are please share our web address with them:
www.grady70.com

If you know the email address for any Classmate below you can click on the Classmate's name to quickly send an email invitation to our site.


Marilyn Adan
Thomas Michael Beam
Ruby Bebee
Jeffery Berchenko
Michael Richard Bernard
Mary Boling
Willie Bonds
Harold (Steve) Born
James Bradley
Debra Bunkin
Frances (Gayle ) Bush (Holcomb)
John Buttrey
Rosa Camacho
Linda Chellew
Thomas Eugene Conner
Cheryl Cowan
Soundra Cowart
John Craig
David Crews
Martha Cuesta
Maria de Los Angeles (Soto)
Larry Deason
Brian Drake
Christopher Eavenson
Elizabeth Edmonds
Lawrence Edwardes
Jimmy Eubanks
John Fain
William Faulkner
Stephanie Forbes
Kevin Fowler
Eddie Francis
John Franklin
Amy Fulmer
Jean Godfrey
Ernest Griner, Jr
Myra Howard
William Hunkin
David Hutchins
Celia Ellen Johnson
Adolyn Johnston
Josefina Juliao
Meilan Lam
William LeFebre
Thomas Liady III
Sharon Lindsey
Betty June Lott
Sandra Lummus (Williams)
Steven Wayne Lunsford
Brenda Manning
Mike McAllister
John McDay, Jr.
Yolanda Vernetia McDonald
Michael McDowell
Wilford Lionel (Bill) McHugh
Bruce Melton
Nelly Cecilia Montalvo
Alexander Mundy
Ervin Murph
Emily Gail Nance
Linda Newman (Williams)
Francis O'Dell
Livia Perez
Brian Perkins
Rebecca Polk
Nicholas Polychrone
Gary Roberts
Sheldon Sims
Bobbie Smith
Ernest Smith, Jr
Marianela Soto
Ronald Hugh Sumner
Robert Toncray
John Veal, Jr
Charles Verrill
Sylvia Walton
Charles Watson, Jr
Colleen Whalen
Donna Williams
Mary Wilson
Donald Young
Nathan Zimmer

Guest Members

Sharon Atkinson (Math)
Leonora Baugham (English)
Alina Benedit
Debbie Berry (Howard)
Linda Bressette (Home Ecomonics)
Julia Brooke
Eleanor Camarata (Distributive Educ…
Bill Chadwick (Teacher)
Joyce Chamblee (Science)
Harilee Cheshire (English)
Connie Clark
Elizabeth Clinkscales
John Clonts (Industrial Arts Dept. …
Barbara Cohen (English)
Sgt. Doyle (Military)
Peggy Drayton (Home Ecomonics)
Sam Falcon (Ind. Arts -Printing & …
Brenda Fetner (Science)
Pat Flanagan (Math)
Nancy Goudelock (English)
Bill Haithcock ((Social Studies)
A Hargrove (Smith)
Maj. Heretia (Military)
Charlotte Kelley (Arts Dept. Assist…
Fanny King (English)
Mrs. Kingdon (Aviation Courses)
Nancy Lackey (Math)
Malcom MacGregor
Ken McGraw (English)
Sgt. Maj. Meek (Military)
Eileen Moon (Math)
Thomasine Mueller (Art Dept. Head)
Mary Neville (Science)
Mariana O'Kelley (Social Studies)
William Overton (Science)
Suzanne Owensby (Science)
Anne Pendley (Business Dept. -Readi…
Ellen Ramsey (English)
Paula Regison
Andrew Respess (Music)
Dale Rivenbark (Typing, Shorthand, …
Ruth Sanders (Science Dept. Chairman)
David Saucier (Ind. Arts -Wood Wor…
Robert O. Seitz (Music Dept Chairman)
Leola Spears (Social Studies)
Judith Taylor (Science) (Lancaster)
Tony Timms
Marion Triano (Music)
Rebecca Vollmer
Diana Wilburn (English)
Diane Wycherley (Business Dept. -R…
Paula Young (English)